Polska jedzie na mundial do Rosji!!!

Polska awansowała do Mistrzostw Świata w Rosji.

We wczorajszym meczu nasza reprezentacja pokonała Czarnogórę 4:2. Po meczu horrorze bo tak można go nazwać. W pierwsze połowie prowadziliśmy już 2:0 po golach Krzysztofa Mączyńskiego i Kamila Grosickiego. I nic nie zapowiadało tak niesamowitej końcówki tego meczu. W kilka minut Czarnogóra doprowadziła do remisu 2:2 i zaczęło się robić nieciekawie. Polacy w drugiej połowie jakby stanęli i uśpili taka grą samych siebie. I wtedy do akcji wkroczył nas niezawodny kapitan Robert Lewandowski strzelając na 3:2, a następnie szybka kontra przyniosła samobójczą bramkę jednego z graczy przeciwników i zrobiło się 4:2. Odetchnęliśmy z ulgą. Po gwizdku sędziego mogliśmy wszyscy krzyknąć jedziemy na mundial do Rosji!!! Gratulacje dla trenera jego całego sztabu i oczywiście dla piłkarzy!!!