Czy to byłka kolejka niespodzianek?

W XI kolejce PKO Ekstraklasy doszło do kilku zaskakujących wyników.

I co dziwne w pierwszej trójce tabeli nic nie drgnęło!!! Do sensacji doszło w Szczecin gdzie lider Pogoń uległa beniaminkowi Rakowowi Częstochowa 2:1. Kolejnym ciekawym rozstrzygnięciem była porażka u siebie Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin 1:2. W meczu Mistrza Polski Piasta Gliwice z Wicemistrzem tamtego sezonu Legią Warszawa lepsi okazali się ci pierwsi 2:0. Dalej nadspodziewanie dobrze spisuje się Wisła Płock, która pod wodzą trenera Radosława Sobolewskiego odniosła 4 zwycięstwo z rzędu i awansowała na piąte miejsce w tabeli. W meczu drużyn z dołu tabeli pewne zwycięstwo odniósł ŁKS Łódź pokonują Koronę Kielce 4:1. I znowu przerwa na czas reprezentacji!!! Czas przerwy mogą ligowcy wykorzystać na podniesienie formy i wyciągniecie wniosków, bo w wielu klubach dzieję się nie za dobrze wynikowo i w prezentowanej grze.